5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

S’ka kuorum, dështon mbledhja e Komisionit për Buxhet, Punë dhe Transfere

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere, ka dështuar të mbajë mbledhjen e radhës për shkak të mungesës së kuorumit, ku ishte paraparë shqyrtimi i raportit me Amendamente i komisionit funksional për Projektligjin për Byronë Shtetërore dhe Konfiskimin e Pasurisë së Pajustifikushme.

Kryetari i këtij Komisioni, Armend Muja, ka kërkuar që mbledhja të shtyhet për një orë.

Muja ka thënë se të premten është paraparë raportimi i ministrit të Financave, Punës dhe Trasnsfereve, Hekuran Murati.

Raportimi i Muratit do të jetë në ora 13:30.

<p>The post S’ka kuorum, dështon mbledhja e Komisionit për Buxhet, Punë dhe Transfere first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy