7.8 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Sfidohen nga ‘Vëllai i Madh’ për provën javore, Kiara dhe Luizi të afërt me njëri-tjetrin

‘Vëllai i Madh’ i ka sfiduar së fundmi të gjithë banorët me një lojë, ku ata do të ndahen në çift dhe do të qëndrojnë në një dhomë vetëm për t’u kujdesur për një bebe.

Në këtë provë javore, Luizi zgjodhi Kiarën, meqenëse kanë krijuar një afrimitet të madh gjatë qëndrimit brenda.

Derisa filluan kujdesin për foshnjën, ata diskutuan gjerë e gjatë për marrëdhënien e tyre dhe atë se si e shohin banorët e tjerë.

Teksa në një pikë, nuk munguan as ngacmimet dhe momentet intime së bashku, ku ishin edhe shumë afër puthjes.

Ata po bënin disa prova, ndërkohë që shkëmbyen me njëri-tjetrin puthje e përqafime.

<p>The post Sfidohen nga ‘Vëllai i Madh’ për provën javore, Kiara dhe Luizi të afërt me njëri-tjetrin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy