13.1 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Pas shumë javëve, rritet çmimi i naftës në vend

Çmimet e derivateve të naftës kanë pësuar një rritje të dukshme ditët e fundit

Derisa javën e kaluar një litër naftë ka kushtuar 1.50 euro, sot çmimi ka shkuar në 1.55 euro.

Ky është çmimi në shumicën e pompave në vend, por ka që e shesin edhe me çmim më të lirë.

Kjo ngritje e çmimeve është bërë pasi që edhe në bursë është vërejtur një lëvizje ditët e fundit.

Sikurse në Kosovë sot edhe në Shqipëri vërehet një ngitje e çmimeve të naftës, benzinës dhe gazit.

<p>The post Pas shumë javëve, rritet çmimi i naftës në vend first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy