12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Momenti kur nëna e Piques sillet ashpër me Shakiran

Në rrjetet sociale po bën bujë një video ku shihet Shakira bashkë me Pique dhe nënën e tij.

Pamja, e cila raportohe të jetë e vite më parë nuk është aspak e këndshme.

Aty shihej se si nëna e Piques shtrëngon këngëtaren dhe më pas i bën me gisht që të hesht.

Pranë tyre gjendej edhe Pique, i cili nuk reagon fare.

 

<p>The post Momenti kur nëna e Piques sillet ashpër me Shakiran first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy