7.8 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

“Kurti po na kushton”, LDK i kundërpërgjigjet VV-së me video të rritjës së cmimeve bazë

Forumi i Rinisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës i kanë reaguar qeverisë në lidhje me çmimet në vitin e fundit.

Përmes një video të titulluar “Kurti po na kushton!”, të rinjtë e LDK-së kanë krahasuar çmimet e artikujve elementare gjatë vitit 2021 dhe gjatë vitit 2022.

Kujtojmë se partia në pushtet, Lëvizja Vetëvendosje, ka bërë disa video-mesazhe në lidhje me ish-partitë politike që kanë udhëhequr me vendin.

<p>The post “Kurti po na kushton”, LDK i kundërpërgjigjet VV-së me video të rritjës së cmimeve bazë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles