10.5 C
New York
E premte, 24 Mars, 2023

Buy now

Kishte hyrë për të bërë dush, ky është reagimi i Kiarës kur e shikon Luizin zhveshur në banjë

Banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, kanë qëndruar vetëm për disa orë në një dhomë në kuadër të provës javore.

Ata u kujdesën për një bebe, ndërsa gjatë asaj kohe nuk munguan batutat, bisedat serioze e po ashtu edhe disa momente të bukura ndërmjet tyre.

Në një çast, Luizi u fut për të bërë një dush në banjën që ndodhej në dhomë dhe kishte harruar mikrofonin.

Derisa iu kërkua të merrte mikrofonin, ai i tha Kiarës që t’ia sillte meqë kishte hyrë brenda.

 

Ajo u afrua në banjë për t’ia dhënë mikrofonin dhe në ato momente bëri një reagim, pasi duket se e kishte parë tërësisht të zhveshur.

Ejlli nga ana tjetër filloi të qeshte, gjersa videoja u shpërnda gjithandej në rrjetet sociale.

Dyshja siç shihet po e shijojnë kohën brenda dhe Luizi ka shprehur hapur dashurinë që ka për Kiarën.

<p>The post Kishte hyrë për të bërë dush, ky është reagimi i Kiarës kur e shikon Luizin zhveshur në banjë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,748FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy