6.7 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

“Hë moj më gjuaj, gjuaj”, publikohet video e përplasjes mes Efit dhe Oltës në BB VIP2

Olta Gixhari dhe Efi kanë marrë mbrëmje djeshme qendrëm e vëmendjes gjatë spektaklit. Vajzat nuk kanë patur asnjëherë një raport të mirë me njëra-tjetrën dhe dje nuk janë përmbajtur më.

Gjatë një shkëputje televizive, debati mes Oltës dhe Efit degradoi ku në një video të publikuar në rrjet shihet teksa aktorja i drejtohet ish-konkurrentes së Përputhen duke i thënë: Hë moj më gjuaj, më gjuaj, gjuaj, gjuaj pra, ke frikë?

Kjo deklaratë ngriti dyshime te publiku nëse Efi tentoi të godasë aktoen. Por siç shihet edhe në videon e mëposhte ky është thjesht një provokim nga ana e saj, për arsyet që i di vetëm Olta Gixhari.

<p>The post “Hë moj më gjuaj, gjuaj”, publikohet video e përplasjes mes Efit dhe Oltës në BB VIP2 first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy