13.1 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

DentFix përkujdeset për buzëqeshjen e Gjon Karricës

Dr. Fehim Haliti ka publikuar një fotografi ku tregon se së fundi “mysafir” në ordinancën e tij “DentFix” ka patur Gjon Karricën, të njohur si Lugati. 

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Gjon Karrica, pak ditë pasi u largua nga gara ka kryer një kontroll stomatologjike në “Dent Fix” në Prishtinë.

Për këtë kanë njoftuar vetë dr. Fehi Haliti dhe Gjon Karrica, përmes Instagramit. Ky i fundit e përshkroi stomatologun e njohur kosovar si më të mirin, shkruan gazeta online Reporteri.net.

Kujtojmë se përveç për Gjon Karricën, “Dent Fix” po përkujdeset edhe për buzëqeshjen e të gjithë banorëve të të tjerë të shtëpisë së “Big Brother VIP”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dent Fix (@dentfix_ks)

<p>The post DentFix përkujdeset për buzëqeshjen e Gjon Karricës first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy