10.5 C
New York
E premte, 24 Mars, 2023

Buy now

Arbana Osmani e thotë publikisht, ja kush është banori i saj i preferuar në BBVA

Prej një muaji “Big Brother VIP Albania” ka marrë vëmendjen e të gjithë shqiptarëve dhe të gjithë kanë tashmë banorët e tyre të preferuar.

Gjithashtu dhe Arbana ka pasur një të preferuar që e tha gjatë spektaklit të së martës.

Bëhet fjalë për Enin, banorin që doli mbrëmë.

Me të ardhur Eni në studio, Arbana i tha: “Hajde o Eni se me të gjitha këto që po ndodhin sot, ti ishe banori im i preferuar”.

Eni u vlerësua shumë për qytetarinë dhe sjelljen e qetë që tregoi në program duke mos e ngritur kurrë zërin e duke mos u përfshirë në debate, gjë që Arbana ia vuri në dukje.

 

 

<p>The post Arbana Osmani e thotë publikisht, ja kush është banori i saj i preferuar në BBVA first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,748FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy