7.8 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

“Nuk mbahet shteti kështu”, Bekë Berisha ‘nervozohet’ me deputetët e VV-së

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha është shprehur i mllefosur me deputetët e pozitës, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Berisha përmes një postimi të bërë në Facebook ka thënë se deputetët e shumicës nuk po përkrahin Projektligjin për Pensionet e Policëve dhe të Punonjësve të Inspektoratit Policor të Kosovës.

Reagimi i plotë:

Nuk mbahet shteti kështu!

Sot, u diskutua për herë të dytë Projektligji Nr.08/L-160 për Pensionet e Zyrtarëve Policor të Policisë së Kosovës dhe Punonjësit e Inspektoratit Policor të Kosovës me autorizime policor

Edhe kësaj here shumica e Pushtetit nuk e përkrahu këtë Projektligj në Komision

Për keqëardhje kjo qasje e Qeverisë ndaj shtetit!

<p>The post “Nuk mbahet shteti kështu”, Bekë Berisha ‘nervozohet’ me deputetët e VV-së first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles