12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Chollet nuk vjen në Kosovë, Kurti takon sot vetëm Escobarin

Qeveria e Kosovës ka njoftuar se Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot në ora 16:30 do ta presë në takim, emisarin amerikan Gabriel Escobar, i cili po qëndron në Kosovë. 

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti pret në takim Zëvendës Ndihmës Sekretarin për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, Gabriel Escobar”, ka njoftuar Qeveria.

Vijon pas pak teksti i plotë… 

<p>The post Chollet nuk vjen në Kosovë, Kurti takon sot vetëm Escobarin first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles