5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Bashkatdhetarit nga Amerika i vidhen stoli të arit në vlerë prej 39 mijë eurosh

Shtëpia e një bashkatdhetarit që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka qenë cak i hajnave.

Rasti ka ndodhur në fshatin Begracë të komunës së Kaçanikut.

Atij i janë vjedhur stoli të arit në vlerë prej 39 mijë eurosh.

Kështu deklaroi për Klankosova.tv Kanun Veseli, zëdhënës i policisë për rajonin e Ferizajt.

“Një pistoletë, stoli ari dhe ora dore. 39 mijë euro vlera sipas ankuesit”, tha Veseli.

Veseli tha se me urdhër të Prokurorit të Shtetit, rasti është iniciuar ‘Vjedhje e rëndë’, ndërsa veprimet tjera ligjore do merren posa të kapen të dyshuarit.

<p>The post Bashkatdhetarit nga Amerika i vidhen stoli të arit në vlerë prej 39 mijë eurosh first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy