7.8 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Serbët e vëzhgojnë nga afër situatën në Rudar

Serbët kanë dalë për të vëzhguar situatën afër barrikadave të vendosura në Rudar.

Situata në veri, përkatësisht në Rudar, është përcjellë me incidente mbrëmjen e së shtunës, si shpërthimi që ndodhi pranë barrikadës ku po raportonin gazetarët dhe momenti kur grupet kriminale serbe shkëmbyen zjarr me pjesëtarët e policisë.

<p>The post Serbët e vëzhgojnë nga afër situatën në Rudar first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles