12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Mihrije Braha: Naimi ma ka marrë zemrën vetëm duke e dëgjuar në radio

Mihrije Braha i është përgjigjur pyetjes së publikut, se kush e bëri hapin e parë gjatë takimit të tyre.

Ajo ka deklaruar se kishte rënë në dashuri me Naim Abazin e para, dhe këtë duke e dëgjuar në radio.

“Unë isha ajo e para që e kam ndje dashninë për Naimin, fillimisht ma morri zemrën me zanin e tij duke e dëgjur në radio”, është shprehur ajo në Klan Kosova.

<p>The post Mihrije Braha: Naimi ma ka marrë zemrën vetëm duke e dëgjuar në radio first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy