12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Këshilli i Sigurisë mblidhet pas tensioneve në veri, Kurti e Sveçla do të flasin pas mbledhjes

Pas tensioneve në veri të vendit, është mbledhur Këshilli i Sigurisë.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit, ku ka njoftuar se pas kësaj mbledhje Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, do të mbajnë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet në orën 12:30.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla mbajnë konferencë për media, pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë”, thuhet në njoftim.

<p>The post Këshilli i Sigurisë mblidhet pas tensioneve në veri, Kurti e Sveçla do të flasin pas mbledhjes first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy