12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Bora e mbulon Podujevën

Rrugët e Podujevës i ka mbuluar bora në këtë fillim të stinës së dimrit.

Deputeti i Vetëvendosjes, Driton Hyesni, në llogarinë e tij në Facebook, ka shpërndarë pamje nga sheshi i kësaj komune, i zbardhur nga bora.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka paralajmëruar fjolla bore edhe në qytetet e tjera të vendit për sonte dhe ditët në vazhdim.

<p>The post Bora e mbulon Podujevën first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles