12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Vodhi pajisje pune, arrestohet 18-vjeçari në Obiliq

Policia mbrëmë në Obiliq ka arrestuar një 18-vjeçari i dyshuar për veprën “Vjedhje e rëndë”.

Siç bën të ditur policia, rasti është raportuar më 1 dhjetor ku nga dy persona të dyshuar, dyshohet të jenë vjedhur disa pajisje pune.

“Puna e hetuesve të stacionit policor të Obiliqit, pas marrjes së disa veprimeve operative ka rezultuar me arrestimin e njërit nga personat e dyshuar, si dhe gjetjen e sekuestrimin e mjeteve të cilat janë raportuar të vjedhura. Personi i dyshuar D.G, mashkull, 18 vjeç, me vendim prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje, ndërkohë që policia është në kërkim të personit të dytë të dyshuar, i cili është identifikuar nga ana e hetuesve”, thuhet në njoftim.

<p>The post Vodhi pajisje pune, arrestohet 18-vjeçari në Obiliq first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy