5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Vetura godet për vdekje një 80-vjeçare në Mitrovicë

Një grua e moshës 80 vjeçare ka humbur jetën në një aksident fatal në rrugën nacionale Mitrovicë-Zubin Potok.

80 vjeçarja u godit nga një veturë mbrëmjen e së shtunës, rreth orës 21:00, në fshatin Zhabarë.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Online Reporteri.net, zëdhënësi i Policisë për Mitrovicë, Avni Zahiti.

“Rreth orës 21:00 është raportuar se në rrugën nacionale Mitrovicë – Zubin Potok segmenti rrugor në fshatin “Zhabarë”” , ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira, një veturë dhe një këmbësore . Si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka humbur jetën viktima-këmbësorja e moshes rreth 80 vjeçare”, tha Zahiti. /Reporteri.net/.

<p>The post Vetura godet për vdekje një 80-vjeçare në Mitrovicë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy