12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Sheikët “humbën nervat” pas fitores së Kroacisë, shikoni çka ndodhi në tribuna

Kroacia eliminoi Brazilin pas gjuajtjeve të penalltive dhe fitoi gjysmëfinalet e Kupës së Botës për herë të dytë radhazi.

Mirëpo, duket se kjo nuk u ka pëlqyer të gjithëve në stadium, transmeton Reporteri.

Përveç tifozëve brazilianë, të cilët ishin më së shumti në tribuna, në hapësirën VIP ishin ulur edhe sheikët arabë, të cilët më së shumti mbështesnin Brazilin.

Pas penalltisë së humbur, që nënkuptonte kalimin e Kroacisë, sheikët e humbën durimin dhe filluan të ankoheshin, të hidhnin celularët dhe të largoheshin të zemëruar nga tribuna.

Nuk dihet ende arsyeja e këtij reagimi.

<p>The post Sheikët “humbën nervat” pas fitores së Kroacisë, shikoni çka ndodhi në tribuna first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy