12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Nga OVL e UÇK-së reagojnë për kërcënimet e Serbisë: Përgjigjemi me luftë të drejtë e të domosdoshme

Faton Klinaku, udhëheqës i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka komentuar deklaratat e Petar Petkoviqit, kryenegociator i Serbisë në dialogun me Kosovën, se ushtria serbe mund të rikthehet në Kosovë.

Klinaku ka thënë se përsëri do të përgjigjen “me luftë të drejtë, të pashmangshme dhe të domosdoshme”.

Postimi i plotë:

Ashtu siç e ka thënë Cali që lufta ishte e drejtë, e pashmangshme dhe e domosdoshme, përsëri të përgjigjemi me luftë të drejtë, të pashmangshme dhe të domosdoshme.

<p>The post Nga OVL e UÇK-së reagojnë për kërcënimet e Serbisë: Përgjigjemi me luftë të drejtë e të domosdoshme first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy