5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Komentatori Andin Lokaj largohet nga RTK-ja

Komentatori i njohur kosovar, Andin Lokaj, është larguar nga Radio Televizioni i Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Lokaj përmes një postimi në Facebook, duke mos dhënë asnjë arsye.

Postimi i plotë:

“Të nderuar dhe të rrespektuar, këto ishin emocionet e mia të fundit pas 5 vjetësh në RTK.
Më nuk do të jem pjesë e televizionit publik. Ju dua dhe rrespekte”, ka shkruar Lokaj.

<p>The post Komentatori Andin Lokaj largohet nga RTK-ja first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy