12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Sulmi i armatosur, ky është polici që u plagos mbrëmë në Veri

Një polic i Kosovës është lënduar si pasojë e një sulmi që ka ndodhur ndaj Policisë së Kosovës në fshatin Serbovc të Zveçanit, bëri të ditur Policia mbrëmë në orët e vona, shkruan Reporteri.net.

Sipas njoftimit, sulmi ka ndodhur rreth orës 23:00 nga persona të armatosur me armë të gjata, nga një automjet i tipit “Audi”, ngjyrë hiri, me targa KM.

Polici i Njësisë së Reagimit të Shpejtë është plagosur në krah dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë, njoftoi sot QKUK përmes një njoftimi për media.

Polici i plagosur është E. Neziri, teksa Indeksonline ka publikuar edhe foton e tij.

Ky sulm ka ndodhur pak orë pasi Policia rriti praninë në komunat e veriut. /Reporteri.net

 

<p>The post Sulmi i armatosur, ky është polici që u plagos mbrëmë në Veri first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy