7.8 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

S’ka fitues pas 90 minutave në ndeshjen Kroaci-Brazil

Kanë përfunduar 90 minutat e ndeshjes çerekfinale të Kupës së Botës mes Kroacisë dhe Brazilit.

Rezultati pas kohës së rregullt mbeti i pandryshuar, 0:0, shkruan Gazeta Express.

Brazili pati dominimin sidomos në pjesën e dytë, por mbrojtja kroate e sidomos portieri Livakovic ishin në krye të detyrës.

Do të jenë tani edhe 30 minuta të tjerë për të vendosur ekipin e parë gjysmëfinalist.
Nëse edhe këto nuk mjaftojnë, penalltitë do të jenë përcaktuese në fund.

Kujtojmë se fituesi i këtij dueli do të takohet në gjysmëfinale me fituesin e duelit tjetër Holandë-Argjentinë që zhvillohet sonte nga ora 20:00.

<p>The post S’ka fitues pas 90 minutave në ndeshjen Kroaci-Brazil first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy