5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Kurti, Osmani e Konjufca marrin pjesë në dëgjimin publik për Projektligjin për Liritë Fetare

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me presidenten, Vjosa Osmani-Sadriu dhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, të premten e 9 dhjetorit do të marrin pjesë në Projektligjin për Liritë Fetare.

Siç njofton Zyra e Kryeministrit, ky dëgjim publik pritet të zhvillohet duke filluar nga ora 09:00.

Aktiviteti në të cilin do të marrin pjesë krerët e shtetit do të mbahet në ndërtesën e qeverisë.

<p>The post Kurti, Osmani e Konjufca marrin pjesë në dëgjimin publik për Projektligjin për Liritë Fetare first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles