13.1 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Aksident i rëndë në Obiliq, vetura godet dy këmbësorë, njëri dyshohet se është fëmijë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Obiliq, ku një automjet ka goditur dy këmbësorë, njëri prej të cilëve dyshohet se është fëmijë.

Rastin për Gazetën Online Reporteri.net e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

Sipas Ahmetit, këmbësorët kanë lëndime të rënda dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

“Sot rreth orës 19:00 kemi pranuar informatën se në rrugën “Hasan Prishtina” në Obiliq, ka ndodhur një aksident trafiku. Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë, dy këmbësorë dhe një automjet. Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore kanë pësuar dy persona (këmbësorë) të cilët janë dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka deklaruar Ahmeti për Reporteri.net.

<p>The post Aksident i rëndë në Obiliq, vetura godet dy këmbësorë, njëri dyshohet se është fëmijë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy