7.8 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Sot ditë me shi e intervale me diell, javën tjetër mot dimëror

Sot pritet mot kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Vende-vende priten edhe riga shiu, më të shprehura në perëndim të vendit.

Sipas Prishtina Weather ditën e hënë, për momentin, parashihet mot më tipik dimëror, me rënie të theksuar të temperaturës dhe reshje shiu e bore.

Temperaturat do të mbeten lartë mbi vlera mesatare. Minimalet madje edhe ndërmjet 5C e 9C, e maksimalet në fundjavë rriten edhe deri në 13C e 14C. Ditën e hënë më pas pësojnë rënie,

<p>The post Sot ditë me shi e intervale me diell, javën tjetër mot dimëror first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy