5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

“Terr në Serbi”, dy televizionet e njohura ndërprejnë transmetimin e të gjitha programeve

Prej mesnatës së 6 dhjetorit, televizionet Nova S dhe N1 kanë ndërprerë transmetimin e programit të tyre.

Ato në vend të programit të rregullt  kanë shkruar “Errësirë ​​në Serbi, pa media të lira”.

Pas mesnate, këto dy televizione që veprojnë në kuadër të United Media publikuan të njëjtin mbishkrim në rrjetet e tyre sociale, por pa shpjeguar se për çfarë konkretisht bëhej fjalë.

Shumica e mediave në Serbi cilësohen si të kontrolluara nga pushteti dhe mjedisi për të vepruar për mediat e tjera konsiderohet i rrezikshëm. /Reporteri.net

<p>The post “Terr në Serbi”, dy televizionet e njohura ndërprejnë transmetimin e të gjitha programeve first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles