0.2 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Sekuestrohet një sasi e kanabisit, arrestohen tre të dyshuar në Prishtinë

Policia e Kosovës sot ka arrestuar tre persona të dyshuar si dhe ka sekuestruar një sasi të substancës narkotike që dyshohet të jetë e llojit kanabis.

Sipas komunikatës, ngjarja raportohet të ketë ndodhur rreth orës 05:00 në rrugën ‘Fehmi Agani’ në Prishtinë.

Personat e dyshuar:

G.H, mashkull, 21 vjeç, shtetas i Republikës së Kosovës,

B. S, mashkull, 21 vjeç, shtetas i Republikës së Kosovës dhe

P. N, mashkull, 21 vjeç, shtetas i Republikës së Kosovës

“Ata janë dërguar në mbajtje me vendim e prokurorit të shtetit dhe ndaj tyre është iniciuar një hetim në drejtim të veprës penale, Posedim i paautorizuar i substancave narkotike, psikotrope ose analoge”.

<p>The post Sekuestrohet një sasi e kanabisit, arrestohen tre të dyshuar në Prishtinë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles