6.7 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Rrëzohet një avion ushtarak “MiG” kroat

Një MiG kroat u rrëzua pranë Daruvarit, njoftuan mediat lokale.

Deri më tani dihet vetëm se MiG është rrëzuar pranë Daruvarit dhe se kërkimet për pilotin po vazhdojnë.

Lajmi është konfirmuar nga Ministria e Mbrojtjes.

Një pilot u kontaktua dhe duket se është hedhur me sukses.

<p>The post Rrëzohet një avion ushtarak “MiG” kroat first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy