12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Lladrovci për Granit Xhakën: Lum familja dhe kombi që të ka

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka ndarë disa fotografi me Granit Xhakën dhe ish kryetarin e Skënderajt, Bekim Jashari.

Ndërsa në disa fotografi tjera shihet Lladrovci dhe babai i Granit Xhakës, Ragip Xhaka.

Ai në një postim në Instagram ka shkruar: “I nderuar me shoqërinë dhe miqësinë me atdhetarin e madh Ragip Xhakën dhe yjet e qiellit shqiptar, Taulantin e Granitin. Granit, vazhdo me suksese, lum familja dhe kombi që të ka!”.

<p>The post Lladrovci për Granit Xhakën: Lum familja dhe kombi që të ka first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy