7.8 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

E priti si ushtarak dhe e përshëndeti me dorë, kush është kryeministri që u “trajtua ndryshe” nga Rama

Kryeministri Edi Rama ka pritur me nderime të veçanta homolun e tij nga Maqedonia e Veriut, Dimitar Kovaçevski.

Në momentin që ai zbriti nga makina, direkt Rama ngriti dorën pranë ballit në shenjë përshëndetje ushtarake, ndërsa Kovaçevski e kaloi me të qeshura gjestin e homologut shqiptar.

Në Tiranë sot është duke u mbajtur  Samiti i Bashkimit Evropian më Ballkanin Perëndimor.

Liderët evropianë janë duke u mbledhur ende në pritje të nisjes së këtij samiti.

 

<p>The post E priti si ushtarak dhe e përshëndeti me dorë, kush është kryeministri që u “trajtua ndryshe” nga Rama first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles