5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Dalin pamjet: Kështu u rrah deri në gjakosje personi që grushtoi Sali Berishën në protestë

Teksa po i afrohej Bulevardit “Dëshmorët e Kombit”, ku do të zhvillohet protesta e opozitës, një person goditi me grusht Sali Berishën në fytyrë, duke e gjakosur.

Menjëherë ai u neutralizua nga truprojat e tij dhe mbështetës të tjerë, të cilët e rrahën personin duke e goditur me grushte dhe shkelma.

Siç raporton A2 CNN personi në fjalë dyshohet se është me probleme mendore.

I njëjti siç raportohet është transportuar me urgjencë për në spital.

 

<p>The post Dalin pamjet: Kështu u rrah deri në gjakosje personi që grushtoi Sali Berishën në protestë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy