13.1 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Prishtina me tri shkolal të reja, njofton Përparim Rama


Prishtinës do t’i shtohen edhe tri shkolla të reja, njoftoi Kryetar i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama.

Lajmit e bëri të ditur vet Rama, teksa e aplaudio një ngjarje të tillë.

“3 shkolla të reja do t’i shtohen kryeqytetit! Sot, nënshkruam kontratën për ndërtimin dhe mirëmbajtjen e tri shkollave të reja në Prishtinë. Sofali, Mat 1 dhe Prishtina e re ne Veternik.

Faleminderit ekipit të Departamentit të Partneritetit Publiko-Privat (PPP) për bashkëpunimin e shkëlqyeshëm!”, ka shkruar Rama.

<p>The post Prishtina me tri shkolal të reja, njofton Përparim Rama first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles