12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Ky është parashikimi i motit për sot dhe 4 ditët e ardhshme

Sot në vendin tonë do të mbajë kryesisht mot me vranësira dhe thatë, ndërsa pasdite pritet të ketë intervale me diell.

Prishtina Weather ka publikuar parashikimin e motit për pesë ditë:

5.12 – Kryesisht me vransira dhe thatë. Pasdite intervale me diell.

6.12 – Kryesisht me vransira. Pasdite vonë ndonjë rigë lokale shiu.
7.12 – Kryesisht me vransira. Orëve të mëngjesit mundësi për riga lokale shiu.

8.12 – Herët në mëngjes reshje lokale shiu. Ditën kryesisht me vransira.

9.12 – Kryesisht me vransira, me mundësi për reshje të dobëta shiu orëve të mëngjesit.

<p>The post Ky është parashikimi i motit për sot dhe 4 ditët e ardhshme first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy