12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Deputetja e LDK-së :Me dëshirën për të qenë kryeprokuror shteti, Kurti tregon shpirtin e diktatorit

Deputetja e LDK-së, Valentian Bunjaku Rexhepi ka thënë se Kurti me dëshirën e tij për të qenë Kryeprokuror i Shtetit veç ka treguar shpirtin e tij prej diktatori, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Ajo thotë se Kurti shfaqi edhe qëllimin e tij për të kapur sistemin gjyqësor dhe prokurorial.

Postimi i plotë:

Me dëshirën për të qenë kryeprokuror shteti, Kryeministri Albin Kurti tregon shpirtin e diktatorit dhe qëllimin e tij për ta kapur sistemin gjyqësor dhe prokurorial. I kapi gati të gjitha. I ka mbetur vetëm edhe gjyqësori, por kapja e shtetit, NUK KALON!

<p>The post Deputetja e LDK-së :Me dëshirën për të qenë kryeprokuror shteti, Kurti tregon shpirtin e diktatorit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles