13.1 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Avokati zbulon kërcënimet e rënda: Mbi 11 mijë mesazhe kërcënuese i shkuan Zana Avdiut

Avokati Arianit Koci ka thënë se aktivistja Zana Avdiu i ka marrë 11 mijë mesazhe kërcënuese pas deklaratës së saj për futbollistin, Granit Xhaka.

Koci ka thënë se ka pasur raste kur i ka mbrojtur klientët të cilët kanë marrë kërcënime, por asnjëherë nuk ka pasur një rast të tillë.

“Ka pasur kërcënime edhe me dhunim, i kanë thënë se kemi me të dhunu në kodër”, ka deklaruar Koci në Pressing të T7.

Koci i ka lexuar disa nga mesazhet kërcënuese që Zana Avdiu i ka marrë.

Këto mesazhe janë dërguar në Polici dhe Koci tha se institucionet janë duke u marrë me këtë rast.

<p>The post Avokati zbulon kërcënimet e rënda: Mbi 11 mijë mesazhe kërcënuese i shkuan Zana Avdiut first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy