5.9 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Arrestohet një burrë në Gjakovë, dyshohet për kanosje dhe ngacmim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili dyshohet se për shkak të një mosmarrëveshje e ka kanosur një person tjetër.

Sipas njoftimit, i dyshuari i ia kishte bllokuar më pas rrugën.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

<p>The post Arrestohet një burrë në Gjakovë, dyshohet për kanosje dhe ngacmim first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles