13.1 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Zbulohet një tjetër konkurrente e Big Brother VIP Albania 2

Tashmë kanë filluar të dalin emrat e konkurrentëve të parë të Big Brother VIP Albania.

Pak kohë është raportuar se dy nga këta emra që do të jenë pjesë e BBV, janë Kiara Tito dhe Albi Nako.

Por nuk mbaron këtu, së fundmi burime për Kryefjala kanë thënë se një tjetër konkurrente që do i bashkohet banorëve të Big Brother Albania është Kejsi Meidini, vajza e Sabianit.

Kejsi është përfolur edhe vitin e kaluar për tu bashkuar me Sabianin por duket se është futur që këtë eksperiencë ta përjetojë e vetme.

<p>The post Zbulohet një tjetër konkurrente e Big Brother VIP Albania 2 first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy