12.9 C
New York
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Buy now

Sherr me thika në Vlorë, plagosen babë e bir, djali në gjendje të rëndë

Babë e bir janë plagosur mbrëmjen e sotme me thikë në lagjen 24 Maji në Vlorë, pas një sherri me thika.

Xhevdet Braushi 62 vjeç dhe djali i tij Albion Braushi 30 vjeç janë dërguar më urgjencë në spitalin e Vlorës.

Mësohet se babai është jashtë rrezikut për jetën ndërsa i biri ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkohë personat të cilët i kanë sulmuar, janë arratisur nga vendngjarja.

<p>The post Sherr me thika në Vlorë, plagosen babë e bir, djali në gjendje të rëndë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy