13.1 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Primaret në PD, garë e fortë mes Këlliçit dhe Alimehmetit, si ndahen votat në degën 3

Ka përfunduar numërimi i votave për primaret e PD në degën 3 ku shihet një garë shumë e fortë mes Ilir Alimehmetit dhe Belind Këlliçit.

Në këtë degë Këlliçi ka marrë 190 vota ndërsa Ilir Alimehmeti 180.

Rezultatet:

Kanë votuar 440

Të vlefshme 440

Kalaja 4

Kelliçi 190

Fejzo 6

Merkoçi 0

Bogdani 57

Alimehmeti 180

Deda 3

/abcnews.al/

<p>The post Primaret në PD, garë e fortë mes Këlliçit dhe Alimehmetit, si ndahen votat në degën 3 first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles