7.3 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Franca në epërsi ndaj Polonisë, shënon Giroud

Vjen goli i parë në takimin e eliminimit direkt mes Francës dhe Polonisë në Botëror.

Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtaren e Francës e ka shënuar Olivier Giroud në minutën e 43’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultat aktual i takimit është 1:0.

 

<p>The post Franca në epërsi ndaj Polonisë, shënon Giroud first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy