13.1 C
New York
E martë, 21 Mars, 2023

Buy now

Dita e Forcave të Armatosura Shqiptare, Haradinaj: Sot ato kontribuojnë për paqen në botë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka uruar Shqipërinë me rastin e Ditës së Forcave të Armatosura.

Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se sot kujtojmë ata që kontribuan për krijimin dhe fuqizimin e Ushtrisë Shqiptare.

“Në këtë përvjetor, kujtojmë me respektin më të madh të gjithë ata që kontribuan për krijimin dhe fuqizimin e Ushtrisë Shqiptare”, ka shkruar Haradinaj.

Postimi i plotë:

Urime Ditën e Forcave të Armatosura Shqiptare!

Në këtë përvjetor, kujtojmë me respektin më të madh të gjithë ata që kontribuan për krijimin dhe fuqizimin e Ushtrisë Shqiptare.

Sot, Forcat e Armatosura Shqiptare si pjesë e NATO-, kontribuojnë për paqen në misione të ndryshme në botë.

Urime!

<p>The post Dita e Forcave të Armatosura Shqiptare, Haradinaj: Sot ato kontribuojnë për paqen në botë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,742FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy