5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Tre persona rrahin një tjetër në Istog, gjatë intervistimit tentojnë t’i sulmojnë dhe katër zyrtarë policorë

Tre persona kanë sulmuar fizikisht një person dhe të njëjtit gjatë arrestimit dhe intervistimit i kanë kanosur si dhe kanë tentuar t’i sulmojnë fizikisht katër zyrtarë policorë brenda në objektin e stacionit policor.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 21:30, në Istog.

Tutje thuhet se tre persona janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje.

“Tre të dyshuar meshkuj kosovarë e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar dhe të njëjtit gjatë arrestimit dhe intervistimit i kanë kanosur dhe kanë tentuar t’i sulmojnë fizikisht katër zyrtarët policorë brenda në objektin e stacionit policor. Tre të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje, rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

<p>The post Tre persona rrahin një tjetër në Istog, gjatë intervistimit tentojnë t’i sulmojnë dhe katër zyrtarë policorë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy