6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Rrahje mes tre personave në Pejë

Një përleshje mes tre personave ka ndodhur sot në Pejë. 

Lajmin për Gazetën Online Reporteri.net e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Rasti është nën hetim.

“Policia është njoftuar për rastin në ora 16:10, tre persona janë të përfshirë në rrahje, një person ka marrë tretman mjekësor, dhe tutje po hetohet për rastin”, tha Gashi. /Reporteri.net/.

<p>The post Rrahje mes tre personave në Pejë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy