6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Rrahje mes 9 personave në Gjakovë, disa në mbajtje të tjerë në arrati

Një rrahje masive me pjesëmarrës nëntë persona ka ndodhur në Gjakovë.

Tre nga viktimat sipas raportit janë dërguar në QKUK ndërkaq një tjetër në spitalin e Gjilanit.

Të arrestuar prej 5 personave të dyshuar sipas raportit janë vetëm 3 të cilët më pas janë dëruar në mbajtje, kurse dy gjenden në arrati.

“Rr. Flaka e Janarit, Viti 25.11.2022-17:05. Është raportuar për në rrahje, ku pesë të dyshuar meshkuj kosovarë i kanë sulmuar fizikisht katër viktima meshkuj kosovarë të cilët kanë pësuar lëndime trupore. Tre prej viktimave janë dërguar në QKUK ndërsa viktima tjetër në spitalin e Gjilanit për tretman mjekësor. Tre prej pesë të dyshuarve janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje ndërsa dy të tjerët gjenden në arrati, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e policisë.

<p>The post Rrahje mes 9 personave në Gjakovë, disa në mbajtje të tjerë në arrati first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles