3.9 C
New York
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Buy now

Kunati e kanosi dhe e kërcënoi për fëmijët, prizrenasja përfundon në spital

Policia informoi se një grua raportoi se kunati i saj në vazhdimësi po i shkakton dhunë psikike dhe se dje e ka kanosur duke i thënë se do t’ia lëndojë fëmijët.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se kunati i saj, i dyshuari mashkull kosovar në vazhdimësi i shkakton dhunë psikike dhe se sot e ka kanosur duke i thënë se do t’ia lëndojë fëmijët. Si pasojë e shqetësimeve viktima është hospitalizuar në spitalin e Prizrenit. I dyshuari është shoqëruar në stacion policor”, u bë e ditur në raportin 24 orësh të Policisë.

Në lidhje me rastin, u konsultua prokurori i shtetit, i cili rekomandoi që i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

<p>The post Kunati e kanosi dhe e kërcënoi për fëmijët, prizrenasja përfundon në spital first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles