6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Këngëtares shqiptare nuk i japin vizën për në Angli, anulon koncertin në momentin e fundit

Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ka pasur probleme me vizën. Si pasojë, ajo është detyruar të anulonte një koncert në Angli.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila njofton se nuk do të jetë pjesë e koncertit që mbahet me 16 nëntor.

“Nuk do të jem në Angli për arsye të mos pajisjes me vizën e UK dhe kërkoj falje që nuk do të jem në këtë event kaq të bukur”, ka shkruar Shkurta.

<p>The post Këngëtares shqiptare nuk i japin vizën për në Angli, anulon koncertin në momentin e fundit first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy