6.5 C
New York
E hënë, 30 Janar, 2023

Buy now

Katër duele interesante sot në Botëror, në mbrëmje luan Messi

Kampionati Botëror i Katarit do të vazhdojë sot me katër duele tjera mjaft interesante.

Duke u nisur nga ora 11:00, Tunisia që e mori një pikë të madhe ndaj Danimarkës xhiron e kaluar, do të përballet me Australinë, e cila u mposht nga Franca.

Tri orë më vonë, nga 14:00, Arabia Saudite që befasoi të gjithë duke fituar ndaj Argjentinës do të përballet me Poloninë, që barazoi ndaj Meksikës.

Nga ora 17:00, lideri i grupit D, Franca do të takohet me favoritin tjetër për ta kaluar grupin, Danimarkën, e cila barazoi 1:1 me Tunisinë.
E krejt në mbrëmje, nga ora 20:00, Argjentina do ta kërkojë këndelljen dhe do ta ketë rastin e fundit për të kaluar tutje, kur përballet me Meksikën.

<p>The post Katër duele interesante sot në Botëror, në mbrëmje luan Messi first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,683FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy