5.3 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

“Jetë a vdekje”, Argjentina e synon fitoren kundër Meksikës për kalim tutje, dalin formacionet zyrtare

Argjentina dhe Meksika do të përballen sonte mesvete, në ndeshjen e dytë në kuadër të Grupit C në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Të dy kombëtaret synojnë fitoren e parë në këtë takim.

Argjentina vjen pas humbjes 2:1 nga Arabia Saudite, kurse Meksika pas barazimit pa gola me Meksikën.

Njëjtë si Argjentina, edhe Meksikës i duhet kjo fitore pë t’i mbajtur gjallë shpresat për kalim tutje.

Formacionet zyrtare:

<p>The post “Jetë a vdekje”, Argjentina e synon fitoren kundër Meksikës për kalim tutje, dalin formacionet zyrtare first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,700FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles