3.8 C
New York
E martë, 7 Shkurt, 2023

Buy now

Presidentja Osmani pret sot në takim Ministren Olta Xhaçka

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e pret sot në takim Ministren për Evropë dhe Punë të Jashtme të Republikës së Shqipërisë znj, Olta Xhaçka.

Kështu kanë bërë të ditur nga Zyra për Komunikim e Presidencës.

Takimi pritet të zhvillohet me fillim nga ora 16:30. /Reporteri.net/.

<p>The post Presidentja Osmani pret sot në takim Ministren Olta Xhaçka first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,699FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Generated by Feedzy